Вітаємо на сторінці нашої агенції історичних досліджень! Мене звати Ярослав Лисейко, я професійний історик, кандидат наук, вже понад десяток років займаюся дослідженнями, пов’язаними із генеалогічною і краєзнавчою тематикою. Якщо Ви невипадково завітали на цей сайт, то очевидно шукаєте компетентного дослідника, який допоможе Вам у вивченні родоводу, пошуку документів чи у вирішенні інших питань, пов’язаних з історичними дослідженнями.

Накопичений мною і моїми колегами досвід роботи з історичними джерелами, чимале портфоліо виконаних робіт, що налічує сотні успішних кейсів, дозволяє фахово та відповідально дослідити родовід, вивчити генеалогію сім’ї, побудувати генеалогічне дерево. На сьогоднішній день комплексне генеалогічне дослідження, реконструкція сімейної історії – це наша базова послуга. Із особливостями організації і проведення генеалогічного дослідження, кінцевим продуктом зможете ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту, або зателефонувавши до нас.

Крім вивчення генеалогії ми займаємося краєзнавчими дослідженнями: пишемо історії сіл, міст, вулиць і навіть окремих будинків та підприємств. Підтвердженням якості нашої роботи є видані нами книги.

Також, ми можемо допомогти Вам із точковими дослідженнями: дослідити історію прізвища, знайти документи на підтвердження національності чи з’ясувати якийсь окремий епізод в житті родини чи предка.

Чимало наших клієнтів замовляють наші послуги у якості подарунка. Замовити генеалогію чи дослідити родовід справді можна у якості особливого подарунку до багатьох знаменних подій – ювілейної дати когось із ваших родичів, друзів чи співробітників, народження нового члена родини, весілля або навіть для того, аби врешті з’ясувати свої власні історичні коріння. Дизайнери і художники, з якими ми співпрацюємо, зможуть візуалізувати зібраний матеріал у вигляді генеалогічного дерева та книги-альбому з історією роду.

Дослідження родоводу – це справді захопливий та інтригуючий процес. Разом ми будемо повертати із забуття Ваших предків, розгадувати сімейні таємниці. Також будемо знайомитися з особливостями побуту предків, їхніми преживаннями, цінностями, уявленнями про сім’ю, роботу і державу. Для цього нам не потрібна машина часу – головне знайти правильні документи і правильно задати їм питання, а далі вони самі нам все розкажуть.

Якщо ж Ви просто цікавитеся генеалогією, сімейною історією, шукаєте для себе нову і цікаву інформацію, запрошуємо Вас у розділ блог генеалога, де знайдете актуальну підбірку статей, пов’язаних з історичними джерелами для генеалогії, оглядом книг та сайтів на генеалогічну тематику.

Отож серед базового комплексу послуг, які ми пропонуємо і які Ви можете замовити у нас:

  • дослідження родоводу, створення генеалогічного дерева та написання історії родини;

  • дослідження історії населеного пункту (села чи міста), вулиці, будинку, підприємства чи організації;

  • дослідження історії та походження прізвища з оформленням результатів у вигляді подарункового диплому:

  • пошук документів у архівах України та закордоном;
  • організація лекцій та семінарів на історичну тематику.

Детальніше із нашими послугами зможете познайомитись, відвідавши відповідні розділи нашого сайту, або зателефонувавши за вказаними номерами.