Вітаємо на сторінці нашої агенції історичних досліджень! Мене звати Ярослав Лисейко, я професійний історик, кандидат наук, вже понад десяток років займаюся дослідженнями, пов’язаними із генеалогічною і краєзнавчою тематикою. Якщо Ви невипадково завітали на цей сайт, то очевидно шукаєте компетентного дослідника, який допоможе Вам у вивченні родоводу, пошуку документів чи у вирішенні інших питань, пов’язаних з історичними дослідженнями.

Накопичений мною і моїми колегами досвід роботи з історичними джерелами, чимале портфоліо виконаних робіт, що налічує більш як сотню успішних кейсів, дозволяє з певністю сказати, що ми допоможемо Вам фахово дослідити родовід, вивчити генеалогію сім’ї, побудувати генеалогічне дерево. На сьогоднішній день комплексне генеалогічне дослідження, реконструкція сімейної історії – це наша базова послуга. Із особливостями організації і проведення генеалогічного дослідження, кінцевим продуктом зможете ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту, або зателефонувавши до нас.

Крім вивчення генеалогії ми займаємося краєзнавчими дослідженнями: пишемо історії сіл, міст, вулиць і навіть окремих будинків та підприємств. Підтвердженням якості нашої роботи є видані нами книги.

Також, ми можемо допомогти Вам із точковими дослідженнями: дослідити історію прізвища, знайти документи на підтвердження національності чи з’ясувати якийсь окремий епізод в житті родини чи предка.

Чимало наших клієнтів замовляють наші послуги у якості подарунка. Замовити генеалогію чи дослідити родовід справді можна у якості особливого подарунку до багатьох знаменних подій – ювілейної дати когось із ваших родичів, друзів чи співробітників, народження нового члена родини, весілля або навіть для того, аби врешті з’ясувати свої власні історичні коріння. Дизайнери і художники, з якими ми співпрацюємо, зможуть візуалізувати зібраний матеріал у вигляді генеалогічного дерева та книги-альбому з історією роду.

Дослідження родоводу – це справді захопливий та інтригуючий процес. Разом ми будемо повертати із забуття Ваших предків, розгадувати сімейні таємниці. Також будемо знайомитися з особливостями побуту предків, їхніми преживаннями, цінностями, уявленнями про сім’ю, роботу і державу. Для цього нам не потрібна машина часу – головне знайти правильні документи і правильно задати їм питання, а далі вони самі нам все розкажуть.

Якщо ж Ви просто цікавитеся генеалогією, сімейною історією, шукаєте для себе нову і цікаву інформацію, запрошуємо Вас у розділ блог генеалога, де знайдете актуальну підбірку статей, пов’язаних з історичними джерелами для генеалогії, оглядом книг та сайтів на генеалогічну тематику.

Отож серед базового комплексу послуг, які ми пропонуємо і які Ви можете замовити у нас:

  • дослідження родоводу, створення генеалогічного дерева та написання історії родини;

  • дослідження історії населеного пункту (села чи міста), вулиці, будинку, підприємства чи організації;

  • дослідження історії та походження прізвища з оформленням результатів у вигляді подарункового диплому:

  • пошук документів у архівах України та закордоном;
  • організація лекцій та семінарів на історичну тематику.

Детальніше із нашими послугами зможете познайомитись, відвідавши відповідні розділи нашого сайту, або зателефонувавши за вказаними номерами.