Однією із загальних ознак культури народу є його історична пам'ять. На жаль тривале перебування України в складі Радянського союзу затерло, перекривило та нівелювало значення свого історичного коріння. Як наслідок, історична пам'ять більшості українців рідко сягає більш ніж трьох поколінь. Тобто ми ще можемо пам’ятати чи щось знати про наших прадідів, однак цим знання про наших кревних предків і обмежуються. Разом з тим українці – це народ який має багату історію, у якого протягом століть формувалась строката соціальна та етнічна структура.

Тож для багатьох із нас може стати справжнім відкриттям його походження. Адже чимало сучасних українців є нащадками шляхти – української чи польської (наприклад особи з таким поширеним прізвищем як Яворські чи Терлецькі), дворянства, козацтва. Історії багатьох селянських родин без особливих складнощів можна прослідувати до середини XVIII ст. З’ясування історії роду можна приурочити у якості особливого подарунку до багатьох знаменних подій – народження нового члена родини, ювілейної дати когось із ваших родичів, весілля у родині або навіть для того, аби врешті з’ясувати свої власні історичні коріння.

Нашою безперечною перевагою є те, що пошукову роботу із з’ясування історії вашої родини будуть виконувати фахівці-історики, працівники вищих учбових закладів, посідачі наукових ступенів, які мають досвід пошукової роботи в архівах, книгозбірнях України та закордону, вміють відчитувати документи різних періодів із латинською, польською, старослов’янською мовою написання. Таким чином у нас ви можете замовити генеалогію своєї родини чи довідатись про свій родовід. 

Серед базового комплексу послуг, які ми пропонуємо і які Ви можете замовити у нас:

  • дослідження родоводу, створення генеалогічного дерева та написання історії родини;

  • дослідження історії населеного пункту, підприємства чи організації;

  • дослідження історії та походження прізвища та оформлення результатів у вигляді подарункового диплому:

  • пошук документів у архівах України та закордоном;
  • організація лекцій та семінарів на історичну тематику.

Детальніше із нашими послугами зможете познайомитись, відвідавши відповідні розділи нашого сайту, або зателефонувавши за вказаними номерами.

 

Додати коментар