Скільки коштує дослідження родоводу?

Все залежить від того, як глибоко зможемо дослідити родовід, як і де збережені документи. Тому відразу назвати точну ціну дослідження доволі складно. Проте у середньому дослідження родоводу типової української родини з другої половини – кінця 18 століття і до початку Другої світової війни коштує 700-800 дол. за одну родову лінію.

Скільки триває генеалогічне дослідження?

У середньому робота над дослідженням родоводу у нашій агенції триває від трьох до п’яти місяців. Протягом дослідження ми періодично інформуємо клієнта про хід роботи.

Як виглядає організація процесу дослідження родоводу?

Це кілька послідовних етапів:

  1. Спершу ми отримуємо від Вас вихідні дані про родину (достатньо відомостей про дати і місця народження дідусів і бабусь). На підставі цих даних ми аналізуємо стан збереженої джерельної бази і робимо Вам пропозицію по вартості, термінах і потенціалу майбутнього дослідження.
  2. Якщо наші умови Вас влаштовують, ми підписуємо договір.
  3. Після цього Ви вносите авансовий платіж (орієнтовно 30% від бюджету дослідження).
  4. Ми проводимо дослідження.
  5. Здаємо результати дослідження Вам для ознайомлення.
  6. Проводимо решту розрахунків.

Що таке родова лінія (гілка), що означає дослідити родову гілку (лінію)?

Під родовою лінією чи гілкою розуміємо генеалогію по родині батька, матері, чи по родині котроїсь із бабусь. Простіше кажучи, проводимо дослідження по носіях одного прізвища (це приблизно, бо прізвище могло змінюватись). Скажімо, якщо це родина батька – збираємо інформацію про його батька, діда, прадіда і т.д., а також їхніх братів і сестер, тобто всіх тих, хто були носієм даного прізвища в родині. Як правило, у нас замовляють дослідження двох гілок – по лінії батька і по лінії матері.

Як буде виглядати кінцевий продукт і результати генеалогічного дослідження?

Результати генеалогічного дослідження ми генеруємо у вигляді аналітичного звіту – історії роду, де розповідаємо, ким були предки, чим вони займалися, показуємо зміну поколінь в контексті тих історичних змін, які відбувалися у регіоні проживання родини. У пакет матеріалів також входить генеалогічна схема, що включає усіх віднайдених представників роду, а також копії документів, які підтверджують знайдену інформацію.

Чи здійснюємо ми пошук документів на підтвердження національності?

За кількістю звернень до нашої агенції ця послуга найбільш затребувана, хоча не є особливо цікавою і пріоритетною для наших пошуків. Виходячи із нашого досвіду, лише в 1-2 випадках із 10 вдається підтвердити польську, єврейську чи якусь іншу національність. В силу специфіки документів довоєнного часу, графа, у якій була б чітко вказана національність зустрічається рідко. Також уявлення про національну приналежність дідів чи бабів надто часто будуються на домислах та родинних легендах, що не знаходять підтвердження у документах.