Дослідження генеалогії – справді ексклюзивний подарунок, який Ви можете зробити своїм співробітникам, родичам чи близьким людям. Але що робити, коли цей подарунок Ви вирішили приготувати лише за кілька днів, чи за тиждень до святкової події? Адже дослідження родоводу, укладення генеалогічного дерева – це тривалий процес, який займає в середньому два-три місяці. У такому випадку пропонуємо замовити подарунковий сертифікат на проведення дослідження родоводу та вивчення генеалогії.

Як це працює?

За Вашим замовленням ми виписуємо сертифікат на дослідження родоводу на ім’я особи, якій він буде подарований. Сертифікат може бути двох видів:

1. Сертифікат формату А4 з текстом, нанесеним на сублімаційну металеву пластину, котра кріпиться на дерев’яній основі. При замовленні дослідження бюджетом більше як 10 тис. грн. виготовляється безкоштовно.

 

2. Сертифікат виготовлений на коричневому текстурному цупкому папері із золотим тисненням формату А5. Зразок подарункового сертифікату зображений нижче:

Вартість сертифікату узгоджуємо із Вами безпосередньо – сертифікат може покривати вартість комплексного дослідження родоводу (в середньому дослідження родоводу по одній родинній лінії коштує 800-1000 дол.), або лише його частину (як відбувається дослідження родоводу читайте тут).

Особа, яка отримала сертифікат у подарунок звертається у нашу компанію і ми починаємо дослідження родоводу. Якщо сертифікат покриває лише частину вартості дослідження – ми виконуємо роботу у межах передбаченого сертифікатом бюджету. Це може бути дослідження роду за якийсь конкретний часовий період – наприклад, історія і генеалогія роду в другій половині ХІХ ст.

Детальніше про подарунковий сертифікат на дослідження родоводу можете довідатись, затефонувавши нам за номерами +380967482635, або +380932279421, чи написавши на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.