Наша команда взяла участь у написанні історії села Карабелівка Теплицького району Вінницької області. Результатом проекту, робота над яким тривала близько двох років стало видання книги «Карабелівка: земля наших предків – земля наших нащадків» (Київ, видавництво «Родовід», 2015. – 466 с.).

Дослідницький етап роботи тривав близько року, в цей час ми:

  • Шукали та опрацьовували літературу, яка стосувалася історії села та його околиць від найдавніших часів до сьогодення.
  • Перечитували місцеві періодичні видання – районні газети, колгоспну багатотиражку «Урожай».
  • Провадили пошукову роботу та опрацювання документів у Державному архіві Вінницької області, Державному архіві Хмельницької області, Центральному історичному архіві України у м. Києві, Архіві давніх актів у Варшаві.
  • Здійснили експедицію у Карабелівку, де ознайомилися з особливостями забудови села, оглянули місцеві пам’ятки, поспілкувалися із місцевими мешканцями, провели інтерв’ю із старожилами села.

У результаті був накопичений величезний пласт матеріалів, які були використані для написання нарисів з історії Карабелівки. В архівах були віднайдені унікальні документи – про першу згадку села у 17 ст., протоколи сходів громади села 19 ст. з особистими підписами мешканців Карабелівки та багато інших.  

Досвідчені фотографи кілька разів протягом року (влітку, восени і взимку) приїздили фотографувати село, його мешканців, околиці та довколишню природу. Професійна апаратура і навички роботи дозволили створити підбірку чудових фотографій, які розкривають красу місцевої природи і людей, відобразити буденні і особливі сторінки повсякдення села.

Робота професійних дизайнерів і оформлювачів, якісна поліграфія та матеріали зробили книгу респектабельною і такою, що її просто хочеться відкрити і читати.

Нижче подаємо кілька сторінок з книги:

pg
pg
pg33
pg33
zmist1
zmist1
zmist2
zmist2
обкладинка
обкладинка
Ст.1
Ст.1