Дослідження генеалогії – справді ексклюзивний подарунок, який Ви можете зробити своїм співробітникам, родичам чи близьким людям. Але що робити, коли цей подарунок Ви вирішили приготувати лише за кілька днів, чи за тиждень до святкової події? Адже дослідження родоводу, укладення генеалогічного дерева – це тривалий процес, який займає в середньому два-три місяці. У такому випадку пропонуємо замовити подарунковий сертифікат на проведення дослідження родоводу та вивчення генеалогії.

Як це працює?

Генеалогічне дослідження передбачає пошук інформації у архівах щодо окремої родини на протязі кількох поколінь. Для виконання дослідження необхідна точна біографічна інформація: імена, прізвища та по батькові, місце та роки народження, місце проживання, здобутки відомих членів родини.

Якщо Ви уже намагалися вивчати історію свого родоводу, то очевидно пошуки уже приводили Вас до метричних книг. Що ж ховається за цією назвою? У минулому за реєстрацією народжуваності і смертності населення слідкувала церква. Приходські священики вели три книги – книгу народжень, смертей і шлюбів. Фактично священик прирівнювався до державного чиновника, адже держава делегувала йому обов’язок вести облік підопічної йому парафії.

Сьогодні розповімо про важливий матеріал для вивчення генеалогії роду – сповідальні розписи, або як їх ще просто називають – сповідалки. Ці документи можуть доповнити, або й навіть компенсувати відсутність записів із метричних книг, які є базовим джерелом для дослідження родоводу. Отож сповідальні розписи (сповідалки) – це облікові документи церковного діловодства, в яких реєструвались відвідини сповіді прихожанами певної парафії, або факти її уникнення...